ILONA KOSKI-LAMMI

Mob.: +48 609 650 350
i.koski-lammi@liebrecht-wood.com

AGNIESZKA PARA

Mob.: +48 693 550 160
a.para@liebrecht-wood.com

OLGA DUDA

Mob.: +48 722 102 702
o.duda@liebrecht-wood.com

LIEBRECHT & WOOD POLAND Sp. z.o.o.

 ul. Puławska 2,
Plac Unii, Budynek A
02-566 Warszawa
T +48 22 128 44 44

Liebrecht&Wood

Liebrecht & wooD to europejska firma deweloperska, realizująca przez prawie 20 lat projekty na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Jako jeden z niewielu deweloperów, Liebrecht & wooD zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie obrotu nieruchomościami, od koncepcji po zarządzanie obiektem. Wysokie walory architektoniczne zrealizowanych projektów, znalazły uznanie jurorów wielu europejskich konkursów, w tym jury nagrody CEE Retail Awards 2009 za projekt Fashion House Outlet Centre Warsaw. W kwietniu 2009 r. firma odebrała także nagrodę „Dewelopera Roku” w Rumunii na Europa Property SEE Real Estate Awards. Główna działalność firmy skupia się na realizacjach biurowych, parkach handlowych oraz centrach typu outlet (Fashion House Outlet Centre), zlokalizowanych w głównych miastach Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Sosnowiec, Bukareszt, Moskwa i Sankt Petersburg.

BUDYNEK EFEKTYWNY
ENERGETYCZNIE

NOWOCZESNE
WYPOSAŻENIE
ŁAZIENEK

MINIMALIZUJĄCE
ZUŻYCIE WODY

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK MINIMALIZUJĄCE ZUŻYCIE WODY

Dwufazowy system spłukiwania toalet oraz zastosowanie bezdotykowej armatury umywalek minimalizują zużycie wody i produkcję ścieków.

ENERGOOSZCZĘDNE,
NOWOCZESNE WINDY

KOMFORT UŻYTKOWANIA
BUDYNKU ORAZ NIŻSZE
KOSZTY JEGO EKSPLOATACJI

ENERGOOSZCZĘDNE, NOWOCZESNE WINDY KOMFORT UŻYTKOWANIA BUDYNKU ORAZ NIŻSZE KOSZTY JEGO EKSPLOATACJI

System wind został zaprojektowany tak, aby zminimalizować czas oczekiwania oraz zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, co jednocześnie poprawi komfort użytkowania budynku i obniży koszty jego eksploatacji.

STANOWISKA
DO ŁADOWANIA
SAMOCHODÓW

MOŻLIWOŚĆ ŁADOWANIA
SAMOCHODÓW O NAPĘDZIE
ELEKTRYCZNYM
DLA NAJEMCÓW

STANOWISKA DO ŁADOWANIA SAMOCHODÓW MOŻLIWOŚĆ ŁADOWANIA SAMOCHODÓW O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM DLA NAJEMCÓW

Najemcy przyjeżdżający do biur samochodami o napędzie elektrycznym, będą mogli naładować je na terenie kompleksu.

SYSTEMY
PRZECIWSŁONECZNE

ZAPOBIEGA
PRZEGRZEWANIU
POWIERZCHNI BIUROWEJ

SYSTEMY PRZECIWSŁONECZNE ZAPOBIEGA PRZEGRZEWANIU POWIERZCHNI BIUROWEJ

Nad oknami na fasadach o ekspozycji południowej i zachodniej, znajdą się dodatkowe osłony przeciwsłoneczne, pozwalające na regulację stopnia nasłonecznienia powierzchni biurowej i zapobiegające jej przegrzewaniu.

DOSKONAŁA
IZOLACJA
TERMICZNA

ZAPOBIEGAJĄCEGO
NADMIERNYM
STRATOM ENERGII

DOSKONAŁA IZOLACJA TERMICZNA ZAPOBIEGAJĄCEGO NADMIERNYM STRATOM ENERGII

W celu ograniczenia zużycia energii potrzebnej do ogrzewania lub chłodzenia biura, projekt elewacji budynków precyzyjnie dostosowano do orientacji względem stron świata. Od strony, od której istnieje największe ryzyko utraty energii, zastosowano ściany o podwyższonych parametrach izolacyjnych. Jednocześnie wszystkie przeszklenia są podwójne i wykonane ze szkła zapobiegającego nadmiernym stratom energii.

BREEAMBUDYNKI FLANDERS BUSINESS PARK - C, D I E ZOSTAŁY ZAPROJEKTOWANE ZGODNIE Z WYMOGAMI MIĘDZYNARODOWEJ CERTYFIKACJI BREEAM NA POZIOMIE – „BARDZO DOBRY”/„DOSKONAŁY”.

BUDYNKI FLANDERS BUSINESS PARK - C, D I E ZOSTAŁY ZAPROJEKTOWANE ZGODNIE Z WYMOGAMI MIĘDZYNARODOWEJ CERTYFIKACJI BREEAM NA POZIOMIE – „BARDZO DOBRY”/„DOSKONAŁY”.

Budynki Flanders Business Park – C, D i E zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami międzynarodowej certyfikacji BREEAM na poziomie – „bardzo dobry”/„doskonały”. Biurowce, zbudowane z materiałów posiadających certyfikaty ekologiczne, będą zużywały średnio o 50% mniej energii i o 40% mniej wody niż standardowe obiekty biurowe. Ilość produkowanych odpadów zmaleje o 70%, a ograniczenie emisji gazów cieplarnianych o 35%. Szacuje się, że rozwiązania proekologiczne, pozwolą na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 50% i sprawiają, że projekt jest przyjazny środowisku.

powrót
powrót