ILONA KOSKI-LAMMI

Mob.: +48 609 650 350
i.koski-lammi@liebrecht-wood.com

AGNIESZKA PARA

Mob.: +48 693 550 160
a.para@liebrecht-wood.com

OLGA DUDA

Mob.: +48 722 102 702
o.duda@liebrecht-wood.com

LIEBRECHT & WOOD POLAND Sp. z.o.o.

 ul. Puławska 2,
Plac Unii, Budynek A
02-566 Warszawa
T +48 22 128 44 44

Liebrecht&Wood

Liebrecht & wooD to europejska firma deweloperska, realizująca przez prawie 20 lat projekty na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Jako jeden z niewielu deweloperów, Liebrecht & wooD zapewnia kompleksową obsługę w dziedzinie obrotu nieruchomościami, od koncepcji po zarządzanie obiektem. Wysokie walory architektoniczne zrealizowanych projektów, znalazły uznanie jurorów wielu europejskich konkursów, w tym jury nagrody CEE Retail Awards 2009 za projekt Fashion House Outlet Centre Warsaw. W kwietniu 2009 r. firma odebrała także nagrodę „Dewelopera Roku” w Rumunii na Europa Property SEE Real Estate Awards. Główna działalność firmy skupia się na realizacjach biurowych, parkach handlowych oraz centrach typu outlet (Fashion House Outlet Centre), zlokalizowanych w głównych miastach Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji, takich jak: Warszawa, Gdańsk, Sosnowiec, Bukareszt, Moskwa i Sankt Petersburg.

NIE TYLKO BIURA

Najemcy Flanders Business Park mają do dyspozycji przestronną restaurację z dostępem do sieci Wi-Fi oraz centrum konferencyjne, które może pomieścić 100 osób. Wszystkie posiłki, spotkania, konferencje i imprezy mogą się odbywać na miejscu, co oznacza oszczędność czasu dla pracowników, klientów i gości.

Centrum konferencyjno-restauracyjne w kompleksie Flanders Business Park to:

  • dwie obszerne, w pełni wyposażone sale konferencyjne o łącznej powierzchni 190 m2 oraz przestronne foyer (70 m2), z możliwością łączenia pomieszczeń,
  • możliwość wynajmu godzinowego i dziennego, także dla firm zewnętrznych,
  • restauracja oferująca m.in.:
    • catering podczas spotkań biznesowych,
    • obsługę imprez i bankietów, wyśmienite menu śniadaniowe i obiadowe.

Kontakt w sprawie wynajmu sal:
salki@liebrecht-wood.com
+48 22 128 44 44

powrót
powrót